Mazlietoti auto — kādas priekšrocības ir mazlietota auto iegādē? Automašīnu tirdzniecība šobrīd piedzīvo brīdi, kad pieprasījums būtiski pārsniedz piedāvājumu – tirgotāju noliktavās nav lielu uzkrājumu un kavējas klientu pasūtītie jaunie auto, kas veicinājis būtisku pieprasījuma pieaugumu pēc mazietotām automašīnām. 

Uzņēmums Firstauto.lv piedāvā pārbaudītas mazlietotas automašīnas ar oriģinālu nobraukumu un vēsturi no Vācijas. Mūsu auto placī Tukumā Jūs varat iepazīties ar pieprasītāko marku automašīnam – BMW, Audi, Volvo un citu marku auto.

Kad runa ir par automašīnas iegādi, jums ir jāpieņem daudz lēmumu un izvēles iespējas var šķist bezgalīgas:, sedans vai apvidus, benzīns vai dīzelis.., bet galvenais jauns vai premium klases mazlietots auto.

Pirms pieņemat galīgo lēmumu par automašīnas iegādi, noteikti iepazīstieties ar ieguvumiem iegādājoties premium klases mazlietotu automašīnu:

KVALITĀTE

Premium klases automašīnas ir izgatavotas kvalitatīvāk. Sākot no izsmalcinātajiem ādas sēdekļiem un apsildāmām stūrēm līdz augstākās klases balstiekārtām un palīgtehnoloģijām – augstākās klases automobiļi piedāvā funkcijas, kas sniedz daudz vairāk priekšrocības, t.sk. premium klases mazlietotam automašīnam ir jaudīgāki dzinēji, kas nodrošina arī ilgāku dzinēja kalpošanas laiku.

APKOPE

Varbūt tas var šķiet tikai pieņēmums, taču būsim godīgi — cilvēki netērē naudu premium klases automašīnām, lai pret tām izturētos slikti un nevelkt nepieciešamas apkopes. Pērkot lietotu luksusa klases auto modeli, Jūs varat būt diezgan pārliecināts, ka iepriekšējais īpašnieks par to ir rūpīgi parūpējies. Protams, var būt bīstami iegādāties automašīnu, pamatojoties tikai uz šo pieņēmumiem, tāpēc mēs iesakām iegādāties automašīnu no pārbaudītajiem mazlietoto auto tirgotājiem.

MAZĀKS NOLIETOJUMS

Vidēji jaunas automašīnas nolietojas par 10% pirmajā mēnesī pēc iegādes un gandrīz 20% pirmajā gadā. Pēc pieciem gadiem jaunā automašīna zaudē gandrīz 50% no savas vērtības. Tā kā jaunām luksusa automašīnām parasti ir augstākas cenas, summa, kas zaudēta nolietojuma dēļ, var būt ievērojama. Mazlietotas premium klases automašīnas iegāde sniedz jums iespēju vadīt kvalitatīvu transportlīdzekli bez straujas vērtības samazināšanās.

Ja meklē mazlietotu automašīnu, ieskaties First auto katalogā. Mūsu katalogā pieejami kvalitatīvi mazlietoti auto no Vācijas: BMW, Volvo, Audi un citas markas. Automašīnas var apskatīt klātienē mūsu auto placī, kas atrodas Tukumā. Ja neatrodi interesējošo auto katalogā, pasūti auto no izsoles šeit.

Sekojiet mūsu jaunumiem Facebook un Instagram.